Ranking opcji binarnych na listopad 2017

ranking opcji binarnych listopad 2017

Osoby, które są zainteresowane inwestowaniem w opcje binarne mogą być całkowicie spokojne o to, że inwestowanie w ten sposób jest całkiem bezpieczne. Raczej ciężko w tym przypadku mówić o całkowitym bankructwie, ponieważ kapitał przeznaczany na pomnażanie zysku, zawsze do nas wraca. Na pewno jednak warto przyjrzeć się brokerom, którzy zarządzają opcjami binarnymi. Ponieważ właśnie od tego w dużej mierze będzie zależeć nasze większe lub minimalne powodzeniem.

Poniżej przedstawieni są najlepsi brokerzy opcji binarnych.

1. IQ Option

Jest to broker opcji binarnych z siedzibą na Cyprze. Swoją działalność rozpoczął w 2013 roku, zatem możemy z powodzeniem powiedzieć, iż faktycznie wyróżnia się już niemałym doświadczeniem. Tutaj na pewno bardzo dużym plusem jest minimalny wkład własny wynoszący zaledwie 10 dolarów.

Oprócz tego, że broker dostępny jest na bardzo funkcjonalnej witrynie, to jeszcze dodatkowo cieszy się ona naprawdę świetnym designem. Jeżeli już zaczniemy inwestować za pośrednictwem tego brokera, to na pewno w oczy rzuci nam się również doskonała dostępność do 500 ulubionych aktywów. Dzięki temu nie tracimy czasu na poszukiwanie tego, co jest nam w danej chwili najbardziej potrzebne.

Obecnie Klienci do wyboru mają aż trzy konta. Wśród nich znajduje się konto Demo, które jest całkowicie darmowe. W takich okolicznościach możemy na nim nieco poćwiczyć przeróżne działania witryny. Jednak ze względu na to, że jest całkowicie darmowe, musimy się spodziewać również tego, że nie będziemy mogli korzystać ze wszystkich aktywów. Dodatkowo, by się nieco podszkolić z tego, w jaki sposób faktycznie poruszać się po witrynie otrzymujemy wirtualne wsparcie w postaci 1500 dolarów. Jeżeli nieco zapoznamy się z witryną możemy przejść do kolejnego poziomu, czyli tak naprawdę do konta Standard. By je aktywować musimy wpłacić 10 dolarów lub euro.

Dla zaawansowanych graczy, została przygotowana specjalna droga do rozwoju, którą jest konto VIP. Tutaj możemy korzystać ze wszystkich zaawansowanych możliwości, jeżeli nasz depozyt zwiększy się do 3000 dolarów bądź euro. Jeżeli dysponujemy takim kontem, od razu możemy również generować zdecydowanie większe zyski, bądź też brać udział w słynnych turniejach.

Na pewno nie ma większego problemu z rejestrowaniem się na konto, ponieważ z powodzeniem możemy tego dokonać z poziomu Facebooka lub też konta Google. Natomiast, jeżeli będzie nam zależeć na wpłaceniu pieniędzy na depozyt, możemy tego dokonać za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego.

Na pewno platforma IQ Option jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które dopiero się uczą tego, w jaki sposób można inwestować na opcjach binarnych. Chociażby z tego względu, że otrzymujemy na samym początku aż kilkanaście godzin cennego samouczka, które dokładnie nam tłumaczą o co w tym wszystkim chodzi. Minusem może jednak być to, że jednak są to jednak filmy oraz materiały dostępne w języku angielskim.

Nie ma także najmniejszych trudności ze zgłaszaniem jakiegokolwiek problemu. Ponieważ Support jest dostępny przez 24 godziny na dobę, a także 7 dni w tygodniu.

2. Exbino

Na drugim miejscu wśród brokerów zajmujących się opcjami binarnymi, jest platforma Exbino, która została założona w 2011 roku. Posiada ona swoją siedzibę w Curacao w Holandii. Zatem możemy powiedzieć, że jest to stosunkowo niedaleko Polski. Na pewno dla osób, które dopiero zaczynają inwestować, albo nie posiadają zbyt dużych oszczędności, ta platforma może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ tak naprawdę wystarczy mieć 50 złotych, by zacząć inwestować.

Dodatkowym ułatwieniem na pewno jest to, iż wszystko również zostało przetłumaczone na język polski. Nawet można inwestować w polskiej walucie, dzięki czemu omija nas proces przewalutowania i opłata prowizji z tego tytułu.

Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest to, że można inwestować w bardzo wiele popularnych aktywów. Mowa tutaj między innymi o walutach, ale i również papierach wartościowych takich spółek jak Coca-Cola, a nawet Faceobook.

W przypadku tej platformy, mamy do czynienia z czterema rodzajami kont:

– Regular – dla tego konta minimalny depozyt wynosi 50 złotych. Za to jednak nie ma doliczonego żadnego bonusu. Również nie ma gwarantowanego zwrotu z inwestycji. Z tego konta należy nam się darmowy ebook dla początkujących, jedna wypłata wynagrodzenia w miesiącu bez ponoszenia kosztów prowizji, jak i również 5 dostępnych aktywów.

– Silver – by móc korzystać z konta Silver, należy zdeponować kwotę w wysokości 1000 złotych. Do tej sumy doliczany jest bonus w wysokości 500 złotych. Oprócz poprzednich udogodnień, przy tym koncie możemy liczyć jeszcze na darmowy ebook przygotowany dla średniozaawansowanych użytkowników. Dodatkowo możemy liczyć na wsparcie przy inwestowaniu. Kolejną korzyścią jest dostęp do 30 wolnych aktywów.

– Gold – W przypadku tego konta, musimy mieć zdeponowane przynajmniej 5 tys. złotych. Dodatkowo do naszego konta doliczany jest bonus w wysokości 3,5 tys. złotych. Korzystając z tego konta możemy liczyć na 3% dodatkowego zwrotu z inwestycji. Otrzymujemy wszystko co w pakiecie Silver oraz szkolenie z obsługi platformy, które udostępniane jest w pełnym wymiarze. Klienci korzystać mogą z nielimitowanej opieki Menadżera, a także otrzymują dostęp do strategii inwestycyjnych.

– Gold + – Klienci w przypadku tego konta muszą utrzymać minimalny depozyt na poziomie 20 tys. złotych natomiast bonus, jaki jest doliczany do konta wynosi 15 tys. złotych. Możemy również wspomnieć o korzyściach jakie otrzymujemy w przypadku posiadania tego konta. Do nich zalicza się to co w koncie na niższym poziomie, a dodatkowo możemy zyskać jeszcze darmowego ebooka z instrukcją obsługi dla zaawansowanych.

– VIP – Jeżeli zdecydujemy się na te konto, musimy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 40 tys. złotych. To właśnie dlatego należy spodziewać się, że wszelkie bonusy są uzgadniane w sposób indywidualny.

3. BDSWISS

Platforma BDSwiss należy do Keplero Holdings Ltd z siedzibą na Cyprze. Broker funkcjonuje już od 2012 roku, zatem również wyróżnia się sporym doświadczeniem. Tym bardziej że platforma jest przetłumaczona aż na 25 języków. W tym również na język polski. By zacząć inwestować na tej platformie, potrzebny jest minimalny depozyt w wysokości 100 dolarów.

Co ciekawe możemy inwestować nie tylko na parach walutowych, ale również na akcjach takich spółek jak Volkswagen, czy też Louis Vuitton. Tak naprawdę nie musimy inwestować zbyt wiele. Ponieważ krótkoterminowe transakcje wymagają od nas zainwestowania tylko 5 dolarów. Dopiero przy długoterminowych rozwiązaniach musimy zainwestować aż 25 dolarów.

Czy inwestowanie w opcje binarne jest bezpieczne?

Pewnie wiele osób zastanawia się nad tym, czy w ogóle inwestowanie poprzez brokerów opcji binarnych jest w ogóle bezpieczne. Okazuje się, że rzeczywiście warto zainteresować się tym tematem nieco bardziej.

Chociaż tak naprawdę niczego bardziej skomplikowanego w inwestowaniu w opcje binarne, to jednak warto skorzystać z tych platform, które posiadają polskie instrukcje. Zanim zaczniemy inwestować przy pomocy prawdziwych pieniędzy, warto wcześniej skorzystać z opcji demo, czyli zarządzać wirtualną walutą. Dzięki temu przekonamy się nie tylko jakie są podstawy inwestowania, ale również o tym, czy ta metoda zysków jest w ogóle od nas odpowiednia.

Na pewno nie powinniśmy korzystać ze wszystkich aktywów na raz. Okazuje się, że nie tylko na każdy z tych gatunków można powiedzieć coś zupełnie innego, jak i również warto wykazać się odpowiednią wiedzą na temat poszczególnych instrumentów. Na przykład w przypadku akcji mamy do czynienia z różnymi spółkami. Zapoznając się z historią oraz aktualnym statusem danej spółki możemy powiedzieć nieco więcej na temat tego, czy faktycznie w dane aktywa warto inwestować, czy jednak może się to okazać bardzo ryzykowne.

Kolejną radą jaką podają nas specjaliści od inwestycji opcjami binarnymi, jest nie tylko ciągłe doszkalanie i poprawianie swoich umiejętności. Ale warto również posiadać pewną strategię biznesu. Oznacza to dla nas, to byśmy pod żadnym pozorem nie działali chaotycznie licząc na wielkie szczęście. Ponieważ w ten sposób rzeczywiście wszystko może przerodzić się raczej w hazard zamiast umiejętne inwestowanie swoimi oszczędnościami. Natomiast, jeżeli dokładnie przemyślimy sobie ile chcemy zyskać, a także ile maksymalnie możemy stracić, będziemy mogli wycofać się zanim faktycznie zrobi się stanowczo za późno.

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje