Ranking kredytów samochodowych na listopad 2017

 

ranking kredytów samochodowych listopad

1. Kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas

Na pierwszym miejscu znajduje się kredyt samochodowy oferowany przez BGŻ BNP Paribas. Jest to produkt bankowy wyróżniający się oprocentowaniem na poziomie 4,49% w skali roku. Jednocześnie możemy spłacać zobowiązanie przez maksymalnie 10 lat. Natomiast maksymalna kwota o jaką możemy się ubiegać wynosi 200 tys. złotych.

Klienci nie muszą obawiać się zmiennego oprocentowania. Ponadto z tej oferty mogą skorzystać zarówno osoby, które są zainteresowane zakupem samochodu nowego, jak i również używanego.

2. Kredyt samochodowy w InBanku

W ostatnim czasie naprawdę bardzo mocno wybija się oferta proponowana przez InBank. W tym przypadku tej placówki możemy mówić o kredycie samochodowym z oprocentowaniem wynoszącym 6,99% w skali roku. Maksymalnie możemy spłacać nasze zobowiązanie przez okres 6 lat. Natomiast najwyższą kwotę o jaką możemy się ubiegać wynosi 50 tys. złotych.

Warto jednak zaznaczyć, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Chociażby dlatego, iż z powodzeniem wszystkie formalności będziemy mogli załatwić za pośrednictwem Internetu. Bank nie będzie wymagał od nas spełnienia żadnych warunków w postaci zabezpieczeń majątkowych. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, iż będzie on wymagał od nas spełnienia kilku podstawowych warunków. Do nich zalicza się między innymi posiadanie minimalnych dochodów na poziomie 2 tys. złotych brutto, a także minimalny wiek wynoszący 21 lat.

3. Kredyt gotówkowy w Getin Banku

Osoby, które są zdecydowane na zaciągnięcie kredytu samochodowego w Getin Banku, również mogą liczyć na całkiem atrakcyjne warunki. Przede wszystkim do nich zalicza się bardzo długi okres kredytowania wynoszący nawet 12 lat. Natomiast maksymalna kwota, o którą możemy się ubiegać będzie wynosiła 110% kupowanego przez nas pojazdu. Oprocentowanie jest tutaj zmienne, zależy to od predyspozycji Klienta, a także tego ile będzie on w stanie rzeczywiście wynegocjować. Zatem możemy mówić o oprocentowaniu wynoszącym od 5,49 do 8,49 procent w skali roku.

4. Kredyt samochodowy w Alior Banku

Kolejną propozycją, jeżeli chodzi o najkorzystniejsze kredyty samochodowe, na pewno będzie kredyt proponowany przez Alior Bank. W tym przypadku możemy spodziewać się oprocentowania na poziomie 5% w skali roku. Jednak maksymalny okres spłaty może w tym przypadku wynieść zaledwie 5 lat. Chociaż na pewno bardzo dużym atutem jest to, iż maksymalna kwota o jaką możemy ubiegać się w Alior Banku wynosi aż 200 tys. złotych.

Tutaj jednak prawdziwa nagroda czeka na tych, którzy mimo wszystko zmobilizują się do uregulowania całej pożyczki w ciągu 6 miesięcy. Ponieważ na jego konto zostaną zwrócone dosłownie wszystkie odsetki. Zatem pożyczka może być jeszcze tańsza, niż wcześniej to zakładaliśmy.

5. Kredyt samochodowy w Getin Banku

Jeżeli ktoś tak naprawdę jest bardzo mocno zainteresowany zakupem używanego samochodu, to koniecznie powinien się on skupić na promocji oferowanej przez Getin Bank. Okazuje się, że jedynym kosztem tego kredytu jest wyłącznie prowizja. Jednocześnie możemy spodziewać się tego, że oprocentowanie będzie wynosić dosłownie 0 procent w skali roku. Maksymalny okres kredytowania wynosi w tym przypadku 10 lat. Jeszcze jedną zaleta tego rozwiązania jest na pewno to, iż nie ma także limitu nałożonego na maksymalną kwotę kredytu. Zatem mamy szansę na zdobycie satysfakcjonującej sumy, którą inne banki na używane auta niestety dają już całkiem niechętnie.

Kredyt samochodowy, czy kredyt gotówkowy?

Pewnie wiele osób, które zamierza kupić samochód na kredyt, nieustannie zastanawia się, jaki produkt bankowy rzeczywiście okaże się dla nich najlepszym rozwiązaniem. Wszystko dlatego, ponieważ zdania są podzielone, w takim razie można spodziewać się, że dobrze będzie rozróżnić zarówno zalety jak i wady obu opcji.

Kredyt samochodowy

W przypadku kredytu samochodowego, pieniądze pożyczamy na oczywisty cel, czyli jak wiadomo, na zakup samochodu bądź innego pojazdu. Zatem bank bardzo często chce mieć kontrolę nad tym, jaki dokładnie pojazd chcemy kupić. I wcale nie chodzi tutaj tak naprawdę o to czy chcemy wybrać konkretną markę samochodu, czy może jednak konkretny kolor. Bardziej będzie tutaj chodziło o samochody używane. Czyli w momencie, kiedy bank zdecyduje, że konkretne auta są za stare, to niestety pod żadnym pozorem nie będziemy mogli ubiegać się o kredyt w tej placówce.

Na pewno bardzo dużą korzyścią, jeżeli będziemy chcieli pożyczyć pieniądze na samochód za pośrednictwem tego produktu, jest wyjątkowo niskie oprocentowanie. Zatem możemy mówić o bardzo korzystnych kosztach. Ale w zamian za to trzeba liczyć się również z tym, że jednak zanim spłacimy kredyt teoretycznie samochód znajduje się na własność banku. W takim razie istnieje pewne ryzyko, że jeżeli nie spłacimy na czas kredytu, samochód może faktycznie zostać przejęty przez bank. Tego na pewno nikt nie chciałby doznać, ale trzeba liczyć się z takim ryzykiem. Dodatkowo, patrząc na powyższe produkty proponowane przez banki z najkorzystniejszą ofertą, możemy jednocześnie spodziewać się tego, iż maksymalny okres spłaty kredytu tak naprawdę może być nieco krótszy, niż byśmy tego chcieli.

Kredyt gotówkowy

Teraz już naprawdę będzie nam bardzo łatwo wywnioskować, że jest to kredyt dużo droższy od kredytu samochodowego. Jednak do jego największych zalet zalicza się oczywiście to, że można go zaciągnąć dosłownie na każdy cel, jaki tylko sobie wymyślimy. Zatem pożyczone pieniądze mogą z powodzeniem być przeznaczone nawet na samochód używany, który właśnie w przypadku kredytów samochodowych w ogóle by się nie kwalifikował do tego, by móc pożyczyć na niego pieniądze.

Tutaj możemy jeszcze wynegocjować zdecydowanie dłuższy okres spłaty, jak i również zdecydowanie większą kwotę. Maksymalny kredyt gotówkowy możemy spłacać przez 10 lat i na kwotę nawet 200 tys. złotych. Zatem dzięki takim kredytom gotówkowym możemy przeprowadzić wiele zmian w swoim życiu jednocześnie. Nie tylko zmienić samochód, ale również na przykład wyremontować mieszkanie.

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje