Kredyty pozabankowe na raty – Ranking Maj 2015

1 Miejsce – Zaimo.pl :

pożyczka na raty zaimo
Oferta pożyczki przez internet nawet do 10,000 zł. Aby starać się o pożyczkę wystarczy wypełnić wniosek online i załączyć zaświadczenie o dochodach, co dzięki bardzo przyjaznemu wyglądowi strony jest bardzo proste i przyjemne.  Oprocentowanie pożyczki zależy od naszych dochodów i historii kredytowej, więc mając większy dochód i czystą historię kredytową możemy liczyć na bardzo dobre warunki pożyczki. Pożyczkę można spłacać nawet w 24 ratach miesięcznych.

2 Miejsce Provident.pl :

pożyczka na raty provident
W providencie również możemy uzyskać pożyczkę na raty nawet na kwotę 10,000 zł. Wymagane jest zaświadczenie o dochodach. Aby złożyć wniosek o pożyczkę można skorzystać z bardzo prostego formularza, gdzie zostawiamy swój numer telefonu i załatwiamy wszystkie formalności podczas rozmowy telefonicznej. Istnieje również możliwość dostania pożyczki bez call center wypełniając bardziej rozbudowany wniosek online. Raty spłacamy przez konsultanta lub przelewami online. Możemy uzyskać kredyt nawet na 60 miesięcy dzięki czemu możemy robić pożyczkę na mniejsze raty niż u konkurencji.

3 Miejsce Zaplo.pl

pożyczka na raty zaplo
W zaplo możemy starać się o pożyczkę do 12 miesięcy. Jest to znana marka na rynku oferująca również darmowe chwilówki na okres do 1 miesiąca pod marką Vivus, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie stosuje żadnych nie uczciwych praktyk i jest warta zaufania. Maksymalna kwota pożyczki aktualnie wynosi 4000 zł co jest kwotą nie co mniejszą niż u konkurencji. Mamy za to prawie dwukrotnie mniejsze koszty pożyczki niż u konkurencji. Największą zaletą pożyczki jest bardzo szybki czas weryfikacji, dosłownie minuty i mamy decyzję czy i na jaką kwotę możemy dostać kredyt.

Po więcej pożyczek zapraszamy do pełnego zestawienia klikając ten link: https://www.finansoland.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet

Komentarze

  • Robercik 2015-05-03 19:39 Ocenił(a) na: 5,0

    Gdyby Zaimo nie miało indywidualnej oceny wnioskodawcy i lepszych gorszych ofert to moim zdaniem Zaplo w niektórych przypadkach mogłoby wypaść znacznie lepiej.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje