Ranking kredytów samochodowych

1 –  Kredyt samochodowy BNP Paribas 

  bnp-paribas-logoOferta: BNP Paribas posiada w swojej ofercie kredyt samochodowy o wartości nawet 500 tys. złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat, natomiast oprocentowanie przedstawia się w wysokości 6,9%.

zamów terazx

 

Dla kogo?

O kredyt samochodowy w BNP Paribas mogą ubiegać się osoby, wykazujące stałe dochody, a także posiadające 2 dowody tożsamości ze zdjęciem. Wypełnienie formularza najczęściej obywa się przez Internet. Po złożeniu wniosku kredytowego należy czekać na telefon od konsultanta, który przeprowadza dalsze etapu procedury.

Zalety:

– Długi czas kredytowania – 8 lat

– Atrakcyjne oprocentowanie – już od 6,9%

– Możliwość uzyskania kredytu także w komisach lub u dealerów samochodowych

– Kredyt samochodowy przyznawany jest nie tylko na samochody nowe, ale również na używane, których wiek nie przekracza 10 lat

– Możliwość otrzymania kredytu do 125% wartości pojazdu

Wady:

– Prowizja w wysokości od 2%

– Obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 2,99%

– Ubieganie się o kredyt samochodowy wymaga wykazania zaświadczeń o dochodach, a także posiadania dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem

2 – Kredyt samochodowy mBank

mbank-logoOferta: Klienci mBanku mogą liczyć na dwa rodzaje kredytów samochodowych. Pierwszy z nich jest oferowany całkowicie online. Bez wychodzenia z domu, załatwiane są wszystkie formalności, zaczynając od wypełnienia i wysłania wniosku, a kończąc na otrzymaniu gotówki na konto bankowe.

zamów terazx

 

W tym przypadku można się ubiegać o kredyt na samochód lub inny pojazd (quad, motocykl, skuter bądź motorower albo statek wodny) w wysokości od 5 do 100 tys. złotych. Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy. Drugim kredytem oferowanym przez mBank jest kredyt samochodowy dostosowany do potrzeb klienta. W przypadku tego produktu finansowego można uzyskać nawet 125% wartości nabywanego samochodu (lub innego pojazdu – wytyczne identyczne jak w kredycie samochodowym online) z okresem spłaty wynoszącym od 6 do 120 miesięcy.

Dla kogo?

O kredyt samochodowy mogą ubiegać się obywatele Polski, oraz pozostali obywatele Unii Europejskiej mieszkający na terenie Polski, którzy posiadają dowód tożsamości, akceptowalny przez bank (karta pobytu lub paszport oraz zaświadczenie o zarejestrowanym pobycie w Polsce). We wniosku należy przedstawić zaświadczenie o dochodach. W przypadku, jeśli klient pozostaje we współwłasności majątkowej małżeńskiej, wtedy oczekiwana jest również zgoda współmałżonka na wzięcie kredytu samochodowego.

Zalety:

– Długi okres kredytowania, aż do 120 miesięcy

– Możliwość pozyskania kredytu samochodowego przez Internet

– Wcześniejsza spłata kredytu samochodowego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami

– Kredyt samochodowy na pojazd nowy lub używany

– Maksymalna kwota kredytu samochodowego wynosi 200 tys. złotych

Wady:

– Niejasne kryteria oprocentowania

– Oprocentowanie zmienne

3 – Kredyt samochodowy Getin Bank

getin-bank-logoOferta: Genin Bank posiada trzy oferty kredytów samochodowych, w tym dwa kierowane są do klientów indywidualnych, a trzecia propozycja dotyczy klientów biznesowych. Klienci zainteresowani wzięciem kredytu na samochód, który będzie używany w celach prywatnych mają do wyboru skorzystania z Kredytu Niski Procent bądź „Autokredyt Dla Ciebie”.

zamów terazx

 

Pierwszy z nich dotyczy przyznania gotówki wyłącznie na samochody nowe bądź używane z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 60 miesięcy. W tym przypadku finansowane może być nawet 110% wartości pojazdu. Autokredyt dla Ciebie różni się od poprzedniego produktu tym, że wydłuża się okres kredytowania do 120 miesięcy. Ponadto dotyczy on zakupu dowolnego pojazdu, nie tylko samochodu, ale również skuterów czy motocykli. Klienci biznesowi, chcący wziąć kredyt na firmę, mogą skorzystać z opcji „Autokredyt dla Twojej firmy”. Tutaj okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, jeśli pieniądze są przeznaczane na zakup nowego auta, lub 96 miesięcy w przypadku samochodu używanego.

Dla kogo?

O kredyt samochodowy mogą starać się zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy. Kliencie muszą wykazać zaświadczenie o dochodach wynikających z umów o pracę lub prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zalety:

– Długi okres kredytowania – nawet do 120 miesięcy

– Możliwość wzięcia kredytu samochodowego na dowolny pojazd nowy bądź używany

– Decyzja o przyznaniu kredytu nawet w ciągu 2 godzin

– Kredyt samochodowy może być przeznaczony również na koszty związane z otrzymaniem tego kredytu (prowizja, ubezpieczenie)

– Pakiet ubezpieczeń na życie, czasowej niezdolności do pracy, a także ubezpieczenia komunikacyjne, w tym również NW, Assistance oraz AC

– Możliwość dobrania korzystnej polisy ubezpieczeniowej na przykład na mieszkanie

Wady:

– Brak jasno określonego oprocentowania

– Obowiązek opłacenia różnych ubezpieczeń

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje