Pożyczka Supergrosz.pl

Dodaj opinię
Opinie: 3

Dane teleadresowe Pożyczka Supergrosz.pl

Godziny pracy w pożyczce w Supergrosz.pl

 • Poniedziałek: 07:00 - 22:00
 • Wtorek: 07:00 - 22:00
 • Środa: 07:00 - 22:00
 • Czwartek: 07:00 - 22:00
 • Piątek: 07:00 - 22:00
 • Sobota: 07:00 - 22:00
 • Niedziela: 07:00 - 22:00

Informacje o pożyczce w Supergrosz.pl

 • Czas decyzji:
 • Wiek: lat
 • Zaświadczenie o dochodach:
 • Koszt weryfikacji:
 • Limity kwoty pożyczki:
 • Terminy udzielania pożyczki:
www.supergrosz.pl

SuperGrosz proponuje swoim klientom pożyczkę ratalną udzielaną przez Internet. Przy braku poręczeń i zabezpieczeń rzeczowych można uzyskać pożyczkę w wysokości do 5000 zł.


Chcąc wziąć pożyczkę ratalną od SuperGrosz wybierz kwotę i okres spłaty na formularzu znajdującym się na stronie internetowej. Następnie wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki – telefonicznie lub e-mailem. Umowę wraz z harmonogramem spłat dostarczy Ci kurier. Po zapoznaniu się z jej treścią i podpisaniu jej oddaj egzemplarz kurierowi. Po otrzymaniu umowy SuperGrosz wykonuje przelew bankowy, albo wystawia czek GIRO umożliwiający dokonanie wypłaty na poczcie.


Kto może uzyskać pożyczkę od SuperGrosz ?


Pożyczka ratalna jest dostępna dla osób, które mają co najmniej 21 lat, ale nie ukończyły 80 roku życia. Ratka nie udziela dofinansowania osobom, które figurują w rejestrze dłużników biur informacji gospodarczej, takich jak KRD, InfoMonitor i ERIF.


Ile kosztuje pożyczka ratalna od SuperGrosz ?


Pożyczka ratalna jest udzielana w wysokości do 15000 zł na okres maksymalnie 48 miesięcy. Podstawowe koszty związane z zaciągnięciem pożyczki obejmują odsetki kapitałowe (10% w skali roku) opłatę przygotowawczą w wysokości zależnej od kwoty pożyczki (ok. 390 – 975 zł), a także miesięczną opłatę administracyjną (15 – 25 zł). Koszty przygotowania i wysyłki monitu, wezwań do zapłaty i przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego wynoszą łącznie 172 zł. Dodatkowo za przekazanie kwoty pożyczki do wypłaty w postaci czeku Giro trzeba zapłacić 13 zł. Odsetki za opóźnienie wynoszą zaś 14% w skali roku.


Odstąpienie od umowy


SuperGrosz zastrzega, że w razie odstąpienia od umowy klient ma obowiązek zapłaty odsetek. Należy uiścić odsetki w wysokości określonej w umowie (np. przy pożyczce w wysokości 1500 zł będzie do 0,41 zł dziennie). Z prawa do odstąpienia można skorzystać w ciągu 14 dni od zawarcia pożyczki. Kwota pożyczki powinna zostać zwrócona wraz z odsetkami w terminie 30 dni od dnia odstąpienia od umowy.


Serwis Ratka zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych za pośrednictwem Internetu. Serwis jest częścią firmy SuperGrosz, która znowu wchodzi w skład grupy finansowej SuperGrosz, pochodzącej ze Skandynawii. O bezpieczeństwie transakcji świadczy przede wszystkim posiadanie przez serwis supergrosz.pl certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine . Sama grupa działa już od 2010 roku. Klienci posiadają gwarancję tego, że serwis funkcjonuje zgodnie z zasadami ustanowionymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów, jak i również uwarunkowaniami fair lending.Polacy mogą bez najmniejszych problemów skorzystać z pogotowia finansowego. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 złotych, natomiast maksymalnie można zaciągnąć dług w wysokości 3,4 tysięcy złotych. Natomiast okres spłaty waha się od 6 do 24 miesięcy. Przykładowo pożyczając 1000 złotych na okres 6 miesięcy, klienci oddadzą w sumie 1509,18 złotych.Pożyczkobiorcą może być jedynie osoba, które ukończyła już 20 lat, ale nie przekroczyła jednocześnie 80 roku życia. Jej nazwisko nie może znajdować się w rejestrze dłużników Biuro Informacji Gospodarczej, a także w takich rejestrach jak KKRD, ERIF, czy też InfoMonitor. Powinna także wykazywać się stałymi dochodami, na przykład z tytułu umowy o pracę, bądź też świadczeń emerytalnych.Opinie o pożyczce w Supergrosz.pl

 • odz 2015-09-18 12:35 Ocenił(a) na: 1,0

  Odrzucili mój wniosek i nawet nie wiem dlaczego!

 • antek 2016-08-31 22:53 Ocenił(a) na: 5,0

  Polecam dostałem pożyczkę bez najmniejszych problemów. Pieniądze kolejnego dnia były u mnie na rachunku bankowym.

Dodaj swoją opinię

Ocena: