Wycieczka last minute za pieniądze z pożyczki gotówkowej
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/luk/domains/finansoland.pl/public_html/wp-content/themes/finansoland/single-poradnik-lista.php on line 5

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu zatrzymał się przed witryną biura podróży, żeby pooglądać sobie oferty wycieczek. A ile razy tłumaczyliśmy sobie sami, że nie stać nas na takie przyjemności i z żalem ruszaliśmy w dalszą drogę, załatwiania kolejnych przyziemnych sprawunków?

Teraz już nie musimy wcale biec na rynek, by zrobić zakupy na obiad. Zdecydowanie lepiej udać się do placówki bankowej, w której będziemy mogli ubiegać się o kredyt gotówkowy. Brzmi jak jakiś szalony plan, całkowicie oderwany od rzeczywistości? A czy właśnie nie jest szalone to, że każdego dnia, każdego miesiąca, aż wreszcie każdego roku obiecujemy sobie pewne przyjemności, do jakich nigdy nie dochodzi? A przecież jest to oczywiste, że podróże nie są niczym złym. Ba, nawet mówi się, iż podróże kształcą.

Kredyt gotówkowy nie taki straszny jak go przedstawiają

Jeśli jesteś w stanie ponieść koszta kolejnego remontu, tylko po to, by Twoja teściowa nie narzekała, że żyjecie w zaniedbanym mieszkaniu, albo nie odbiegać aranżacją od swoich sąsiadów, to na pewno poradzisz sobie z wakacjami na słonecznej plaży. Jeżeli podczas jednych wakacji przestaniesz myśleć tracić urlop na remont mieszkania, to od razu pomyśl o szybkiej pożyczce online na wycieczkę.

Dlaczego kredyt, a nie oszczędzanie?

Chyba, nie trzeba wypowiadać na temat oszczędzania w naszym kraju. Ten temat nadal kuleje i nie zapowiada się, byśmy żyli z własnych oszczędności niż na kredyt. Jednak wobec rat kredytu gotówkowego czujemy zdecydowanie większy respekt. A to oznacza, że nasze zobowiązania zazwyczaj spłacamy w terminie i co ciekawe, akurat na dodatkowy rachunek zawsze znajdujemy pieniądze. Jest nam po prostu łatwiej zapłacić miesięczną ratę wynoszącą około 100-300 złotych, niż taką sumę odkładać systematycznie na wycieczkę. Zawsze w końcu stwierdzimy, że mamy inne, ważniejsze wydatki, niż wakacyjny wyjazd.

Warto zainteresować się tanimi kredytami gotówkowymi, których oferty zostały przedstawione w porównywarkach finansowych. Dzięki temu natrafimy na najlepsze promocyjne oprocentowania, wraz z niskimi pozostałymi kosztami.

22/09/2015

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje