Jak często mogę aplikować o małe pożyczki?

Jak często mogę aplikować o małe pożyczki

Twój wniosek o pożyczkę spotkał się z odmowną decyzją? Dopiero co spłaciłeś 1 zobowiązanie, a już wymagasz dodatkowych pieniędzy? Sprawdziliśmy, kiedy dużo musisz odczekać, tak aby zdołać ponownie aplikować na temat pieniężne wsparcie.

Co ile można się starać o dostanie pożyczki

Jeśli lokalny konkluzja o pożyczkę spotkał się z odmową, poniższa możliwość złożenia kolejnego wypytywania zależna jest od przyczyn, dla którego nie zdobyliśmy pieniędzy. Aplikowaliśmy o sąsiednie zobowiązanie, pomimo że rzadko kiedy oddaliśmy wciąż poprzedniego? Tylko i wyłącznie uregulowanie zapłaty otwiera pomocne drogę do kolejnych kredytów. W prawnie działających agencjach pożyczkowych nie zaakceptować jest możliwość mieć otwartych trzech czy więcej pożyczek po proponowanym przez nas samym czasie. Figurujemy na rejestrach BIG jako trasat? Musimy spłacić dług, tak aby zniknąć z niechlubnej ewidencje i dopiero wtedy zdołamy złożyć wniosek. Identycznie odgrywa się sprawa ze krytyczną historią kredytową po BIURA INFORMACJI KREDYTOWEJ. Mamy za niską predyspozycja kredytową? Spróbujmy po nowej firmie pożyczkowej bądź aplikujmy o niższą sumę. Lokalny wniosek został odrzucony wprawą przyczyny błędnych danych? Wypełnijmy go jeszcze raz, zwracając uwagę na poprawne wstukanie informacji. Jak widać, ogół zależy od naszej indywidualnej sytuacji. Jedynie w Zaimo, Kredito24 oraz Pandamoney jest chyba jasno określony termin, zgodnie z upływie którego możemy zrobić zrzutkę kolejny wniosek. W pozycji nowych klientów trzeba odczekać 30 dni, natomiast stali klineci, których wniosek odrzucono, mogą złożyć nowy blankiet już następnego dnia odkąd wydania decyzji.

Kolejne pożyczki z tej samej firmy

Jeśli chcemy zapożyczyć po drugą lub następną metodą pożyczkę, musimy mieć do głębi uregulowaną poprzednią należność i także dopełnić wszelkich sprawy formalne spoczywających na nas przy zwróceniu do pożyczkodawcy. Jednakże w dominującej ilości przedsiębiorstw nie ma ściśle ustalonego terminu, który powinien minąć między jednym zaś innym wnioskiem. Takie zasady są w mocy m. in. przy Netcredit, Filarum, Wonga, Extraportfel, Alfa Kredyt, Łatwy Debet, Ekstra Credit, Via SMS, Pożyczkaplus, Smartpożyczka, Casper, Visset, Pożyczkomat, Soho Credit bądź Prędka gotówka. Oznacza to tyle, że mamy natychmiastową sposobność walczenia o kolejną pożyczkę po zatwierdzeniu spłacenia poprzedniego zobowiązania. Nieco odmiennie wygląda sytuacja klientów Ekspres Kasa, Ofin bądź Ferratum Banku – oni powinny odczekać 24 godziny od czasu spłaty poprzedniej pożyczki chwilówki. Podobne warunki stawia Kredito24 oraz Pandamoney. Jeszcze w wyższym stopniu restrykcyjnie do tejże sprawy podchodzi Vivus, gdzie o większą kwotę możemy ubiegać się po szóstej dniach po oddaniu poprzedniej pożyczki.

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje