Jak będzie można spłacić kartę kredytową?
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/luk/domains/finansoland.pl/public_html/wp-content/themes/finansoland/single-poradnik-lista.php on line 5

Termin spłaty karty kredytowej zostaje ustalony przez bank. Raz w miesiącu klient otrzymuje wyciąg transakcji zrealizowanych kartą oraz szczegółowe informacje na temat terminu i sumy całościowej spłaty lub kwocie spłaty minimalnej (jest to zazwyczaj minimum ustalone odgórnie przez bank lub 5% limitu kredytowego, który już został wykorzystany). W wypadku, kiedy klient zdecyduje się dokonywać wyłącznie spłaty minimalnej wymaganej przez bank kwoty, oprocentowanie zostanie naliczane za każdą kolejną transakcję zrealizowaną kartą. Odsetek nie nalicza się jedynie, gdy spłata będzie przebiegała w terminie wyznaczonym przez bank.
Spłaty należy dokonywać na numer konta karty przelewem. Znaczna część banków nie domaga się, aby spłata była dokonywana wyłącznie z rachunku założonego w banku wydającego wcześniej kartę kredytową.

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje