T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Dodaj opinię
20 opinie

Informacje o T-Mobile Usługi Bankowe

W 2014 roku doszło do przemiany marki Alior Sync, czyli bankowości internetowej stworzonej przez Alior Bank, na markę T-Mobile Usługi Bankowe. Klienci nadal mogą korzystać z produktów bankowych na takich samych warunkach, co wcześniej. Jedynie zmieniło się nieco nazewnictwo niektórych produktów. Na przykład nie ma już zwykłego konta osobistego, ale T-Mobile konto, a także zniknęła Aplikacja przelewy na Facebooku – Alior Sync, a w zamian pojawiła się aplikacja Przelewy na Facebooku – T-Mobile Usługi Bankowe. Produkty bankowe takie jak limit odnawialny czy też konto osobiste można nabywać w sklepach T-Mobile. Natomiast pełne usługi udostępniane będą w placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, których w całej Polsce jest 10 oddziałów.

Dane teleadresowe T-Mobile Usługi Bankowe

Opinie klientów o T-Mobile Usługi Bankowe

 • Verko 2015-12-30 23:53 Ocenił(a) na: 5,0

  Bardzo łatwo jest u nich otrzymać kredyt gotówkowy na bardzo korzystnych warunkach. Dlatego jakby się ktoś jeszcze zastanawiał, a był w potrzebie finansowej, to niech od razu idzie po wycenę. Sam się przekona, że taki bank nie zdziera za dużo.

 • Lisek 2015-12-29 17:41 Ocenił(a) na: 4,0

  Miła obsługa, rzetelne i konkretne odpowiedzi na każde pytanie. Szybka decyzyjność jeśli chodzi o kredyty, przynajmniej te gotówkowe.

 • Zielony 2015-12-28 22:21 Ocenił(a) na: 4,0

  Brak ukrytych kosztów, które w innych bankach niestety występują i są bardzo denerwujące. Na szczęście tutaj za wszystko jest totalne 0 złotych i o nic nie muszę się martwić.

 • Krabik 2015-12-27 10:31 Ocenił(a) na: 5,0

  Korzystam bardzo często z przelewów błyskawicznych. A w tym banku 10 takich transakcji w miesiącu jest całkowicie bezpłatne. Dla porównania w innym banku, za każdy z nich musiałbym zapłacić 5 złotych za sztukę. Czyli prosta sprawa, mieć a nie mieć 50 złotych w kieszeni miesięcznie, to chyba każdy rozumie co wybiorę.

 • Violetta 2015-12-25 16:17 Ocenił(a) na: 3,0

  Intuicyjność bankowości internetowej jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Nie muszę nigdy dzwonić, żeby dopytywać się jak zrobić konkretną rzecz. Jest to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Szczególnie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na chodzenie po placówkach.

 • Milch 2015-12-24 17:53 Ocenił(a) na: 3,0

  Darmowe konto, bezpłatne przelewy internetowe, szybkie kredyty gotówkowe. Takich zalet można wymieniać naprawdę bardzo dużo.

 • Georgina 2015-12-22 14:41 Ocenił(a) na: 5,0

  Mam aż 3 konta założone w 3 różnych bankach. I muszę przyznać, że T Usługi Bankowe daje radę najlepiej ze wszystkich. Mają wiele darmowych rzeczy, co w pozostałych bankach niestety jest płatne i to nawet nie mało. Dlatego coraz więcej czasu przesiaduje na koncie w tym banku, niż na pozostałych bankach.

 • Java 2015-12-21 21:31 Ocenił(a) na: 3,0

  Nie dość, że wszystko jest za darmo, to jeszcze dodatkowo przyzwoita opcja cashback. Czyli zwracają około 5% w wyznaczonych placówkach. Jeśli ktoś i tak robi w nich zakupy, to jak najbardziej to się sprawdza.

 • Haynene 2015-12-18 19:31 Ocenił(a) na: 2,0

  Jest to chyba jeden z najtańszych banków, jeśli chodzi o prowadzenie go za pośrednictwem Internetu. Jedyny mankament, jaki mi się tutaj nie podoba, to że w miarę często są problemy z zalogowaniem się do banku A chyba jest to całkiem naturalne, że potrzebujemy czasami szybko połączyć się ze swoim kontem. Mam nadzieję, że bank postanowi coś z tym zrobić. Bo to bywa czasami kłopotliwe.

 • Nanalew 2015-12-17 12:01 Ocenił(a) na: 5,0

  Taniej się chyba już nie da. Bezpłatne konto, wypłata z każdego banku bez pobierania żadnych opłat, a do tego gratis 10 przelewów ekspresowych w każdym miesiącu. Takie konto bardzo ułatwia funkcjonowanie każdemu człowiekowi.

 • Grzegorz 2015-08-25 19:09 Ocenił(a) na: 5,0

  T-mobile dokładnie wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie każdego klienta. Przede wszystkim prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, a to jest oczywiście ogromny plus. Ponadto można liczyć na zwrot pieniędzy za dokonywane transakcje. Dlatego, nie tylko nie jesteśmy na żadnym minusie, tylko wręcz odwrotnie. W każdym miesiącu mamy kilka złotych do przodu.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

 • Pożyczki
 • Kredyty
 • Karty
 • Konta

Aktualne promocje