Raiffeisen Polbank opinie

Dodaj opinię
1 opinie

Informacje o Raiffeisen Polbank

Pierwsza oferta Raiffeisen Banku w Polsce dotyczyła przede wszystkim klientów korporacyjnych. Na nasz rynek bank wszedł w 1991 roku. Na początku 2000 roku, jednak oferta zostaje poszerzana również o rynek detaliczny. Możliwość obsługi konta przez telefon komórkowy w 2002 roku był sporym przełomem. Tak samo jak pięć lat później zdecydowano się na dostęp do kont firmowych za pośrednictwem systemu na stronie internetowej banku.

W 2012 roku doszło do prawnej fuzji Polbanku EFG z Raiffeisen Bankiem Polski. W taki sposób rok później mamy do czynienia z nową marką – Raiffeisen Polbank.

Bank zyskał wiele nagród oraz wyróżnień. Do nich zaliczają się między innymi Złote Godło Laur Klienta, za najlepsze usługi faktoringowe, zdobycie Godła promocyjnego w XIV oraz XV educji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Nie można zapominać o prawdziwym wyróżnieniu i zdobyciu 3 pierwszych miejsc dla kart kredytowych. Wyróżnienie zostało przyznane przez Money.pl.

Raffeisen Polbank oferuje w tej chwili swoim klientom rachunek oszczędnościowy z dodatkowym oprocentowaniem, Lokatę mobilną z oprocentowaniem 2,85% na okres 3 miesięcy, a także R-Lokatę z oprocentowaniem. Ponadto można także zdecydować się na kredyt gotówkowy Kredyt na Miarę. Bardzo popularnym środkiem płatniczym jest karta kredytowa Wizair, z możliwością zakupu tańszych biletów lotniczych.

Dane teleadresowe Raiffeisen Polbank

Opinie klientów o Raiffeisen Polbank

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje