mBank opinie

Dodaj opinię
5 opinie

Informacje o mBank

Historia mBanku rozpoczęła się w 1986 roku, kiedy to udokumentowaneo Akt Notarialny BRE Banku. Prezesem Zarządu w tamtej chwili został Krzysztof Szwarc. Trzy lata później mBank staje się pionierem, jeśli chodzi o wdrożenie do swojej oferty kredyty IFC. W 1991 roku dochodzi natomiast do powstania biura maklerskiego o nazwie BRE Brokes. Natomiast w kolejnym roku, akcje BRE Banku pojawiają się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Kluczowym momentem było zdecydowanie się na współpracę z Commerzbankiem AG. Nastąpiło to w 1994 roku. Rok 2000 był przełomowy dla wielu branż, szczególnie informatycznych. BRE Bank właśnie w tym roku po raz pierwszy miał okazję przedstawić swoje usługi w formie bankowości internetowej. Wirtualny bank zaczął funkcjonować pod nazwą mBank.

W 2001 roku rozpoczyna się działalność MultiBanku. Kolejne lata pokazują wszelkie wprowadzane innowacje. Szczególnie dotyczą one wprowadzenia bankowości mobilnej, dzięki uruchomieniu specjalnej aplikacji.

Dzięki swojej pracy, zaangażowaniu i wszelkim innowacjom, mBank jest laureatem wielu nagród. Praktycznie każdego roku otrzymuje wiele wyróżnień, tytułów, oraz nagród. W bieżącym, czyli w 2015 roku mBank zdobył już statuetkę Besto of Show, tytuł Top Employer, a także zdobył nagrodę w konkursie Model Bank Awards.

W poprzednich latach mBank zdobył między innymi pierwsze miejsce w rankingu opracowanym przez TNS Polska i Puls Biznesu. Tam właśnie został uhonorowany tytułem „Jakość na Bank”. W 2014 roku dzięki głosowaniu przez klientów, otrzymał on aż dwie statuetki Gwiazdy Jakości Obsługi 2014.

Jeżeli chodzi o wyniki finansowe, to mBank stawia przede wszystkim na stabilny wzrost. Być może to właśnie jest kluczem do sukcesu. W samym II kwartale 2015 roku, grupa mBanku może pochwalić się zyskami o wartości 221,3 milionów złotych netto. W efekcie można mówić o zysku wynoszącym ponad 672 milionów za okres pierwszego półrocza. Bank zdecydował się na obcięcie kosztów odsetkowych, aż o prawie 19%.

Bank mBank co jakiś czas wychodzi z nowym produktem, który swoją atrakcyjnością stara się dotrzeć do jak największej grupy klientów. W ostatnich miesiącach klienci konsumenci mogą korzystać z takich produktów finansowych jak lokata „Ale procent”, z możliwością wygrania 10% na lokacie, czy też konto firmowe z gwarancją zwrotu gotówki na ZUS. Dodatkowo mBank słynie z ubezpieczeń komunikacyjnych i szybkich kredytów gotówkowych udzielanych za pośrednictwem Internetu. Oprócz produktów bankowych mBank, w swojej ofercie posiada także telefonię, oraz produkty ubezpieczeniowe.

Dane teleadresowe mBank

Opinie klientów o mBank

  • Marek 2015-09-23 23:45 Ocenił(a) na: 5,0

    Polecam konto w mBanku. Bardzo fajna aplikacja na telefon, a bank pewny jak mało który w Polsce.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje