Eurobank opinie

Dodaj opinię
2 opinie

Informacje o Eurobank

Eurobank pojawił się w 2003 roku. Na początku zajmował się głównie kredytami gotówkowymi. Następnie jednak przeszedł całą masę różnych innowacji. W ten sposób w ostatnich latach zdecydowanie umocnił swoją pozycję na rynku bankowym. Stał się silnym konkurentem dla innych placówek.

W latach 2004-2007 weszło w życie wiele zmian. Między innymi wprowadzono wpłatomaty z opcją zakładania lokat. Ponadto klienci oczekujący na kredyty bankowe nie musieli czekać na nie dłużej niż 15 minut.

Eurobank zdobył wiele nagród oraz wyróżnień. Do nich zaliczyć możemy chociażby zdobycie II miejsca w konkursie Gazety Bankowej na najlepszy Mały i Średni Bank Komercyjny. Ponadto, został on nagrodzony Orłem Rzeczpospolitej, w kategorii usług finansowych. Konkurs był organizowany przez Rzeczpospolitą. Nie można ominąć także faktu, że Eurobank otrzymał nagrodę główną za najszybciej rozwijający się bank w rankingu „50 największych Banków w Polsce 2006”. Nagroda była przyznana przez Miesięcznik Bank.

W tej chwili najbardziej promowanym produktem finansowym jest Wypożyczka. Klienci mogą pożyczyć określoną sumę na rok. Wtedy zostaną obciążeni jedynie naliczonymi kosztami. Nie muszą oni martwić się już odsetkami. Dlatego ta pożyczka gotówkowa jest naprawdę bardzo tania.

Nowi klienci zaś mogą skorzystać na 3-miesięcznej lokacie z oprocentowaniem 4 procent w skali roku. Eurobank także zachęca stałych klientów do promowania banku. Można wziąć udział w akcji „Promujesz-Zyskujesz”, na której za polecanie konkretnych produktów można zarobić nawet do 500 złotych prowizji.

Dane teleadresowe Eurobank

Opinie klientów o Eurobank

  • Robert 2015-09-12 11:22 Ocenił(a) na: 5,0

    Brałem w tym banku kredyt gotówkowy. Bardzo dobre warunki, jak dla mnie wszystko na tip top.

  • Karol 2015-08-22 15:51 Ocenił(a) na: 5,0

    Panuje tutaj przyjazna atmosfera. Pracownikom banku można naprawdę ufać, a samej instytucji powierzyć własne pieniądze. Raczej nie ma większych problemów z pożyczaniem pieniędzy na dwojony cel.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje