BGŻ BNP Paribas opinie

Dodaj opinię
1 opinie

Informacje o BGŻ BNP Paribas

W 2000 roku doszło do powstania francuskiego banku BNP Paribas. Był to tak naprawdę wynik fuzji banku Paribas, a także Banque Nationale de Paris. BNP Paribas posiada w Polsce takie podmioty jak BGŻ BNP Paribas S.A., Sygma Bank, BNP Paribas SA oddział w Polsce, PNB Paribas Leaing Solutions, BGŻ BNP Paribas Factoring SP. z o.o., Arial Services Lease Polska Sp. z o.o., Tuż Cardif Polska SA, BNP Paribas Securities Services S.K.A. Oddział w Polsce, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BGŻ BNP Pariba S.A, a także BNP Paribas Real Estate.

Bank Paribabas w Polsce na początku funkcjonował pod nazwą Fortis. Do pierwszej zmiany nazwy oraz logo, doszło w 2009 roku. Jednak w 2015 roku doszło do fuzji Grupy BNP Paribas, a także Banku BGŻ. W wyniku połączenia powstał Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Zmiany w strukturze banku przyczyniły się także do wprowadzenia zupełnie nowych produktów do swojej oferty. Wśród nich wymienić można na przykład Oszczędzający Kredyt Gotówkowy. Klienci korzystający z tego kredytu, a także spłacający go w terminie mogą liczyć na zwrot 20 procent odsetek, nawet w wysokości 760 złotych rocznie.

Ponadto nowi klienci mogą skorzystać na koncie aktywna pensja. Dzięki niemu, ich wpływy na koncie będą oprocentowane 4% w skali roku, przez najbliższe 12 miesięcy. Natomiast osoby decydujące się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej mogą zdecydować się na Pakiet Biznes Lider Ekstra.

Dane teleadresowe BGŻ BNP Paribas

Opinie klientów o BGŻ BNP Paribas

  • Ala 2015-09-24 01:18 Ocenił(a) na: 5,0

    Ostatnio zakładałam moje pierwsze konto. Wybrałem ofertę tego banku o nazwie "Kontoaktywator". Konto jest darmowe. Nie trzeba tak jak w innych bankach mieć obrotów, wystarczy dochód 1000 zł miesięcznie.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje