Bank BPH opinie

Dodaj opinię
1 opinie

Informacje o Bank BPH

Bank BPH powstał w 1989 roku z Narodowego Banku Polskiego. Akcje banku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pojawiły się w 1995 roku. Bank posiada już 25 letnią historię, w związku z czym można powiedzieć o wielu różnych innowacjach i zmianach, jakie dotknęły spółkę. Między innymi, w 2001 roku doszło do fuzji banku PBK oraz BPH. W ten sposób powstał trzeci bank uniwersalny. Natomiast w 2007 roku doszło do podziału banku. W związku z tym możemy mówić o włączeniu ponad 80 % aktywów do Banku Pekao S.A.

Natomiast rok później akcjami zainteresowała się międzynarodowa korporacja General Electric Company. W 2009 roku doszło do fuzji GE Money Banku z Bankiem BPH, które w chwili obecnej działają już jako jeden bank.

Bank BPH był między innymi laureatem konkursów takich jak „Innowacja Roku 2012”, godła Inwestor Kapitał Ludzki, czy też zajął trzecie miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm, w kategorii „Bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy”.

Jeśli chodzi o wyniki finansowe, to 2 samym drugim kwartale 2015 roku, Bank BPH osiągnął zysk o warości 5 milionów netto. Jednocześnie udzielił kredytów dla klientów detalicznych, oraz dla firm, o sumie 2,3 miliarda złotych.

W Banku BPH można ucelować prawdziwe promocje. W chwili obecnej na największą uwagę zasługuje kredyt konsolidacyjny z oprocentowaniem 4,9%, z gwarancją stałych odsetek. Jednocześnie można założyć konto osobiste za 0 zł wraz z oprocentowaniem wynoszącym 0,01 procent. Właściciele Maksymalnego Konta, mogą liczyć na zyski z oszczędności na poziomie 2,75% w skali roku. Jeśli założą oni konto oszczędnościowe.

Klienci lubiący promocje typu Cash Back, mogą liczyć na takie rozwiązanie również w Banku BPH. Ponieważ tutaj, otrzymają propozycję zwrotu 300 złotych, za korzystanie z karty kredytowej Fair.

Dane teleadresowe Bank BPH

Opinie klientów o Bank BPH

  • Dominika 2015-09-24 00:57 Ocenił(a) na: 4,0

    Wszędzie oferują bezpłatne konta, ale małym druczkiem jest napisane później jakie są koszty gdy się nie spełni tego i tego warunku. Tutaj przynajmniej tak nie jest. A dodatkowo nie muszę nic płacić za to, że chcę wypłacać pieniądze w dowolnym banku.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje