Tanie kredyty samochodowe

Na zakup samochodu, bądź innego pojazdu można wziąć tani kredyt samochodowy. Jest to produkt finansowy bardzo zbliżony do kredytu gotówkowego, ale pieniądze pożyczone z banku, przeznaczamy już na konkretny cel. Ponadto bardzo często zabezpieczeniem taniego kredytu samochodowego jest kupowany pojazd. Stąd też w wymaganiach banków znajdują się wytyczne co do maksymalnego wieku auta. Zastanawiasz się które tanie kredyty samochodowe mają na prawdę niskie RRSO? Przy wyborze taniego kredytu na samochód należy zwrócić szczególną uwagę na prowizję banku od kredytu oraz oprocentowanie kredytu oraz koszty wymaganych produktów dodatkowych. Aby znaleźć dla siebie odpowiednie tanie kredyty samochodowe, najlepiej jest posłużyć się porównywarką finansową. Dzięki tej metodzie można natrafić na kredyty na samochód z najniższym RRSO. Bo właśnie na ten współczynnik powinniśmy zwracać szczególną uwagę podczas wybierania kredytu. Oprócz tego, że banki w swoich ofertach różnią się między sobą rzeczywistym oprocentowaniem, to jeszcze należy zwrócić uwagę na pozostałe warunki. A do nich zalicza się na przykład wiek samochodu. Niektóre banki zastrzegają sobie, że kupowany pojazd na kredyt samochodowy nie może być starszy niż 7-letni. Dlatego nie jest takie proste sugerowanie się wyłącznie najniższym RRSO. Ale trzeba spełnić wszystkie założenia placówki bankowej.

Porównaj oferty

Możesz wybrać maksymalnie 4 kryteria porównania jednocześnie

Ogólne

Opłaty

Bank O kretycie Czas na spłatę Prowizja Oprocentowanie Zamów produkt
Kredyt samochodowy od SantanderKredyt samochodowy od Santander

Kredyt samochodowy od banku Santander na kwotę w zakresie 1000 zł – 160 000 zł. Okres spłaty to nawet 8 lat i rata od 249 zł miesięcznie. Korzystając z oferty banku mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki na ubezpieczenie OC/AC nawet do 10% i szansę na zwrot pierwszej raty. Na stronie banku dostępny jest formularz po wypełnieniu którego dostaniemy ofertę tego kredytu samochodowego.

do 96 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 5,79%

zamów
Kredyt samochodowy od Alior BankKredyt samochodowy od Alior Bank

Kredyt samochodowy Alior bank do 200,000 zł bez zabezpieczeń z oprocentowaniem tylko 5% i RRSO 9,89%. Kredyt udzielany jest na zakup dowolnego pojazdu. Pieniądze na samochód dostajesz jeszcze przed zakupem auta, brak ograniczeń wiekowych pojazdu oraz bezpośrednia gwarancja banku, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż rata kredytu w innych bankach.

od 3 do 120 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 6,99%

zamów
Kredyt Samochodowy BGŻ BNP ParibasKredyt Samochodowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt samochodowy z najniższym oprocentowaniem w rankingu 3,99% i RRSO 10,70%! Maksymalna kwota kredytu również znacznie większa niż w pozostałych bankach do 200 000 zł. Bank przy udzieleniu kredytu samochodowego gwarantuje niezmienność raty. Złóż wniosek i poznaj szczegółową ofertę dla Ciebie nawet w 30 minut. Kredyt BGŻ BNP Paribas na auto dostępny również w komisach i u dealerów samochodowych. Do kredytu możliwość dokupienia w atrakcyjnej ofercie ubezpieczenia OC/AC/NNW/ASS.

do 10 lat

ustalana indywidualnie

nawet od 3,99%

zamów
Kredyt Samochodowy PKO Bank PolskiKredyt Samochodowy PKO Bank Polski

Kredyt samochodowy od PKO Banku Polskim do 120,000 zł nawet do 110% wartości samochodu lub nawet 24 000 zł bez zaświadczeń. Złóż wniosek i przekonaj się o atrakcyjności kredytu samochodowego z Getin Bank. Gwarancja atrakcyjnego oprocentowania. Wypłata gotówki nawet tego samego dnia po złożeniu wniosku!

do 10 lat

ustalana indywidualnie

od 4,99%

zamów

Komentarze

 • Jarek 2015-08-03 13:40 Ocenił(a) na: 5,0

  Moim zdaniem oferta Santander banku będzie w większości przypadków najlepsza. W końcu ten bank chyba specjalizuję się tylko w kredytach samochodowych.

 • redymon 2015-09-02 13:36 Ocenił(a) na: 4,0

  Jestem już po raz drugi po przejściach z kredytem samochodowym. Pierwszy zaciągałem kilka lat temu, teraz pomagałem mojej żonie. Polecam korzystać na początku z różnych porównywarek. Ponieważ oprocentowanie nie jest już tak oczywiste jak w przypadku kredytów na dom, a także zmianom mogą ulegać różne warunki. Na przykład w jednym banku dają kredyty tylko na nowe lub bardzo młode auta i tam niestety usłyszeliśmy odmowną odpowiedź. Trzeba szukać do skutku, a na pewno będzie się zadowolonym.

 • Zblachy 2015-09-07 15:51 Ocenił(a) na: 4,0

  Przy zakupie auta, sprowadzanego z Niemiec musiałem się posiłkować jednak kredytem samochodowym. Postawiłem na Santander, ponieważ nie mieli żadnych przeszkód do takich procedur i aut nieco starszych. Ale sam proces przyznawania kredytu był naprawdę zwykłą formalnością. Nic strasznego.

 • konar 2015-10-05 11:22 Ocenił(a) na: 3,0

  Wydaje mi się, że jest głupotą kupowanie auta na kredyt samochodowy, jeśli te auto kosztuje 3-4 tysiące złotych i co chwilę trzeba je naprawiać. Taką kwotę można spokojnie, nawet przy niskich zarobkach uzbierać w ciągu 2-3 lat. Jeśli już mamy się zadłużać, to zdecydowanie lepiej na auto, które będzie miało sens i nie stanie się dla nas skarbonką. Ja wziąłem kredyt na 40 tys, i uważam, że to było słuszne posunięcie.

 • darek 2016-03-13 00:03 Ocenił(a) na: 4,0

  który z tych kredytów samochodowych byłby najtańszy? Kwota 20,000 zł?

 • kardamon 2017-01-11 20:10 Ocenił(a) na: 4,0

  Wcześniej myślałem, że po kredyt samochodowy sięgają tylko Ci, którzy kupują naprawdę drogie fury prosto z salonu. Ale gdy mi się przydarzyła batalia z ubezpieczalnią, gdy próbowałem odzyskać pieniądze za skasowane auto, już wiedziałem, że jestem zdany sam na siebie. Na szczęście dostałem nieduży kredyt samochodowy i teraz mam czym jeździć.

 • Penny 2018-02-01 09:44 Ocenił(a) na: 4,0

  Miałem kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas. Może nie jest to jeden z najtańszych kredytów gotówkowych, jakie są dostępne, ale mi oferta tego banku pasowała najbardziej. Głównie ujęło mnie to, że wszelkie formalności upłynęły naprawdę szybko. Obawiałem się, że czeka mnie jeszcze bardzo długie czekanie, zanim otrzymam kredyt samochodowy. Na szczęście wszystkie formalności zostały załatwione błyskawicznie.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

 • Pożyczki
 • Kredyty
 • Karty
 • Konta

Aktualne promocje