Szybkie kredyty samochodowe

Nie wiesz który z szybkich kredytów samochodowych byłby dla Ciebie najlepszy? Aby dostać szybki kredyt na auto wystarczy zazwyczaj złożyć prosty wniosek przez internet. Kredyty na samochód zazwyczaj mają ograniczenia np. co do wieku pojazdu i niektóre banki udzielają szybkich kredytów samochodowych na tylko nowe auta, inne na auta do 10 lat a reszta na każde auto. Poszczególne oferty mogą się różnić warunkami. Jeśli zależy nam na bardzo szybkim udzieleniu kredytu samochodowego, to w porównywarce finansowej powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, który bank jest najszybszy pod względem decyzyjności. Niektóre z nich rzeczywiście oferują akceptację wniosku w ciągu 30 minut od momentu jego złożenia. Szybkie kredyty samochodowe raczej nie powinny niczym szczególnym różnić się od pozostałych kredytów o takim samym charakterze tyle, że udzielanych na znacznie dłuższej przestrzeni czasowej. Mogą mieć jednak nieco wygórowaną cenę jeśli chodzi o rzeczywiste oprocentowanie. Na to powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Ponieważ nie każdy życzy sobie płacić RRSO a poziomie około 20-30 procent. Kredyty samochodowe udzielane są już od kilku tysięcy złotych do nawet pół miliona złotych. Wszystko będzie zależeć od zdolności kredytowej klienta, a także wartości kupowanego pojazdu. Na kwotę udzielanego kredytu wpływ ma także wkład własny.

Porównaj oferty

Możesz wybrać maksymalnie 4 kryteria porównania jednocześnie

Ogólne

Opłaty

Bank O kretycie Czas na spłatę Prowizja Oprocentowanie Zamów produkt
Kredyt samochodowy od SantanderKredyt samochodowy od Santander

Kredyt samochodowy od banku Santander na kwotę w zakresie 1000 zł – 160 000 zł. Okres spłaty to nawet 8 lat i rata od 249 zł miesięcznie. Korzystając z oferty banku mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki na ubezpieczenie OC/AC nawet do 10% i szansę na zwrot pierwszej raty. Na stronie banku dostępny jest formularz po wypełnieniu którego dostaniemy ofertę tego kredytu samochodowego.

do 96 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 5,79%

zamów
Kredyt samochodowy od Alior BankKredyt samochodowy od Alior Bank

Kredyt samochodowy Alior bank do 200,000 zł bez zabezpieczeń z oprocentowaniem tylko 5% i RRSO 9,89%. Kredyt udzielany jest na zakup dowolnego pojazdu. Pieniądze na samochód dostajesz jeszcze przed zakupem auta, brak ograniczeń wiekowych pojazdu oraz bezpośrednia gwarancja banku, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż rata kredytu w innych bankach.

od 3 do 120 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 6,99%

zamów
Kredyt Samochodowy BGŻ BNP ParibasKredyt Samochodowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt samochodowy z najniższym oprocentowaniem w rankingu 3,99% i RRSO 10,70%! Maksymalna kwota kredytu również znacznie większa niż w pozostałych bankach do 200 000 zł. Bank przy udzieleniu kredytu samochodowego gwarantuje niezmienność raty. Złóż wniosek i poznaj szczegółową ofertę dla Ciebie nawet w 30 minut. Kredyt BGŻ BNP Paribas na auto dostępny również w komisach i u dealerów samochodowych. Do kredytu możliwość dokupienia w atrakcyjnej ofercie ubezpieczenia OC/AC/NNW/ASS.

do 10 lat

ustalana indywidualnie

nawet od 3,99%

zamów
Kredyt Samochodowy PKO Bank PolskiKredyt Samochodowy PKO Bank Polski

Kredyt samochodowy od PKO Banku Polskim do 120,000 zł nawet do 110% wartości samochodu lub nawet 24 000 zł bez zaświadczeń. Złóż wniosek i przekonaj się o atrakcyjności kredytu samochodowego z Getin Bank. Gwarancja atrakcyjnego oprocentowania. Wypłata gotówki nawet tego samego dnia po złożeniu wniosku!

do 10 lat

ustalana indywidualnie

od 4,99%

zamów

Komentarze

 • Roman 2015-08-03 17:37 Ocenił(a) na: 3,0

  Ta oferta Alior Banku z przybiciem oferty konkurencji to jest prawdziwa? Komuś udało się wynegocjować lepsze warunki z tego powodu?

 • Stefan 2015-09-02 11:22 Ocenił(a) na: 5,0

  Uważam, że kredyt samochodowy jest dobry, jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem droższego modelu. Ponieważ w zupełności może wystarczyć kredyt gotówkowy. Chyba, że w jakimś banku z tego tytułu można otrzymać jeszcze jakieś fajne zniżki.

 • Arkadik 2015-09-11 14:46 Ocenił(a) na: 4,0

  Wydaje mi się, że kredyt samochodowy za bardzo nie różni się od tego gotówkowego. Oczywiście jeśli chodzi o oprocentowanie. A tak poza tym, w niektórych bankach trzeba zastawić swoje auto. Można wybrać taką placówkę, w której nie jest to konieczne. I ja właśnie z takiej placówki sobie skorzystałem.

 • matteo 2015-10-05 15:34 Ocenił(a) na: 5,0

  Wziąłem kredyt samochodowy na 3 lata, ale nie tak jak wszyscy na zakup auta, ale na quada. Raczej nie było z tym problemu, chociaż w dwóch bankach niechętnie mi cokolwiek chcieli wyliczać, jak się okazało, że to nie będzie nowe auto z salonu.

 • olek 2016-03-12 11:22 Ocenił(a) na: 5,0

  który szybki kredyt na samochód moglibyście mi polecić? Potrzebuję 10 tyś zł.

 • feliks 2017-01-11 20:09 Ocenił(a) na: 5,0

  Miałem okazję zaciągnąć kredyt samochodowy w Get In Banku. Na pewno spodobała mi się niska cena, a także dostępność większej kwoty, niż wartość kupowanego samochodu. Także pożyczone pieniądze mogłem od razu przeznaczyć także na ubezpieczenie komunikacyjne. Jestem bardzo zadowolony z tego kredytu.

 • anatol 2017-01-11 20:10 Ocenił(a) na: 5,0

  Jak sprawdzałem, który kredyt samochodowy jest najkorzystniejszy, to w moim przypadku wypadło na Santander Bank. Atrakcyjne oprocentowanie, a także bardzo mało formalności, to do mnie bardzo mocno przemówiło. Dla mnie ten kredyt okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ mogłem bez większego nakładu finansowego, spokojnie poradzić sobie z zakupem upatrzonego samochodu.

 • Server 2018-02-01 09:43 Ocenił(a) na: 5,0

  Jeżeli już miałbym zaciągać kredyt samochodowy, to tylko w ING. Jest to bank, w którym już nie jeden raz pożyczałem pieniądze i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. Dlatego myślę, że zaciągnięcie w ING kredytu samochodowego, również wiązałoby się z samymi plusami. Jest to bank, który rzeczywiście docenia swoich Klientów.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

 • Pożyczki
 • Kredyty
 • Karty
 • Konta

Aktualne promocje