Najlepsze kredyty samochodowe

Zakup samochodu, szczególnie tego całkowicie nowego, lub niewiele używanego jest transakcją, za którą nie do końca jesteśmy w stanie zapłacić gotówką. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się najlepsze kredyty samochodowe. Są to produkty finansowe, które rozpoznamy przede wszystkim po tym, że są przeznaczone właśnie na zakup samochodu lub innego pojazdu określanego fachowo ruchomością. W związku z tym, nie możemy przeznaczyć pożyczonych pieniędzy na zupełnie inny cel, chociaż rzeczywiście, niektóre banki dają taką możliwość, że część najlepszego kredytu samochodowego może zostać wydana na zupełnie inne cele konsumpcyjne. Który z kredytów samochodowych byłby dla Ciebie najlepszy? Z pomocą przychodzi porównywarka, zobacz szczegółowe porównanie z kredytami na samochód. Najlepsze kredyty samochodowe charakteryzują się niskim RRSO oraz opłatami dodatkowymi. Aby wybrać najlepszą ofertę należy zapoznać się z ofertą banku na jaki rodzaj, wiek pojazdu jest przeznaczony dany kredyt. Na RRSO składają się głównie prowizja banku od udzielenia kredytu samochodowego i oprocentowanie kredu. Cechami kredytów samochodowych są przede wszystkim RRSO utrzymujące się na poziomie od około 10 do 40%, możliwość zaciągnięcia zadłużenia na okres od kilku miesięcy do 10 lat, a także suma pożyczonych pieniędzy, wahająca się w zależności od wartości kupowanego pojazdu. Z reguły jednak maksymalna suma kredytu, nie będzie przekraczać około 90% wartości samochodu. Warto zwrócić uwagę na takie elementy jak zdolność kredytowa, maksymalny wiek pojazdu, wkład własny, oprocentowanie rzeczywiste, jak i również okres kredytowania.

Porównaj oferty

Możesz wybrać maksymalnie 4 kryteria porównania jednocześnie

Ogólne

Opłaty

Bank O kretycie Czas na spłatę Prowizja Oprocentowanie Zamów produkt
Kredyt samochodowy od SantanderKredyt samochodowy od Santander

Kredyt samochodowy od banku Santander na kwotę w zakresie 1000 zł – 160 000 zł. Okres spłaty to nawet 8 lat i rata od 249 zł miesięcznie. Korzystając z oferty banku mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki na ubezpieczenie OC/AC nawet do 10% i szansę na zwrot pierwszej raty. Na stronie banku dostępny jest formularz po wypełnieniu którego dostaniemy ofertę tego kredytu samochodowego.

do 96 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 5,79%

zamów
Kredyt samochodowy od Alior BankKredyt samochodowy od Alior Bank

Kredyt samochodowy Alior bank do 200,000 zł bez zabezpieczeń z oprocentowaniem tylko 5% i RRSO 9,89%. Kredyt udzielany jest na zakup dowolnego pojazdu. Pieniądze na samochód dostajesz jeszcze przed zakupem auta, brak ograniczeń wiekowych pojazdu oraz bezpośrednia gwarancja banku, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż rata kredytu w innych bankach.

od 3 do 120 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 6,99%

zamów
Kredyt Samochodowy BGŻ BNP ParibasKredyt Samochodowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt samochodowy z najniższym oprocentowaniem w rankingu 3,99% i RRSO 10,70%! Maksymalna kwota kredytu również znacznie większa niż w pozostałych bankach do 200 000 zł. Bank przy udzieleniu kredytu samochodowego gwarantuje niezmienność raty. Złóż wniosek i poznaj szczegółową ofertę dla Ciebie nawet w 30 minut. Kredyt BGŻ BNP Paribas na auto dostępny również w komisach i u dealerów samochodowych. Do kredytu możliwość dokupienia w atrakcyjnej ofercie ubezpieczenia OC/AC/NNW/ASS.

do 10 lat

ustalana indywidualnie

nawet od 3,99%

zamów
Kredyt Samochodowy PKO Bank PolskiKredyt Samochodowy PKO Bank Polski

Kredyt samochodowy od PKO Banku Polskim do 120,000 zł nawet do 110% wartości samochodu lub nawet 24 000 zł bez zaświadczeń. Złóż wniosek i przekonaj się o atrakcyjności kredytu samochodowego z Getin Bank. Gwarancja atrakcyjnego oprocentowania. Wypłata gotówki nawet tego samego dnia po złożeniu wniosku!

do 10 lat

ustalana indywidualnie

od 4,99%

zamów

Komentarze

 • Krzysiek 2015-08-03 12:41 Ocenił(a) na: 5,0

  Tylko Santander. Inne banki niechętnie udzielają kredytów na auto i mają średnio konkurencyjne oferty. Wolą chyba udzielić jeden kredyt gotówkowy niż kilka samochodowych stąd też przewaga Santander Banku który specjalizuję się w kredytach samochodowych i będzie chciał się dogadać.

 • Tejmer 2015-09-02 14:57 Ocenił(a) na: 5,0

  Kredyt samochodowy spłacam już 3 rok i powiem, że nie zetknąłem się z żadnymi przykrymi sytuacjami. Mam dogodne warunki. Niska rata, a i jeszcze skorzystałem na ubezpieczeniach.

 • Kocur 2015-09-10 14:16 Ocenił(a) na: 4,0

  Jestem raczej bardzo drobiazgowy i oszczędny. W sensie lubię kupić coś dobrego w najkorzystniejszej cenie. A uwierzcie, że przy takiej konkurencji, trzeba trochę się nachodzić i popytać. Ostatecznie między najdroższą, a najtańszą ofertą było około kilkunastu tysięcy złotych. Więc polecam każdemu.

 • Norbert 2015-10-05 08:33 Ocenił(a) na: 3,0

  Zawsze marzył mi się własny motocykl. Aż żona w końcu powiedziała mi, że trochę faktycznie zaciśniemy pasa, na mieszkanie i życie na pewno starczy, a ja przynajmniej nigdy nie będę żałował, że nie spełniłem swojego marzenia. Mam naprawdę kochaną kobietę. Oczywiście motocykl kupiłem na kredyt.

 • borys 2017-01-11 20:10 Ocenił(a) na: 5,0

  Skorzystałem z kredytu samochodowego w ING Banku Śląskim. Ponieważ właśnie ten bank wydaje mi się być najbardziej stabilny. Chociaż może oferty tej placówki nie zaliczają się do najtańszych, to jednak można połączyć zakup samochodu z bardzo korzystnym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Dogodnym narzędziem, jest również kalkulator finansowy, dzięki któremu można spokojnie sobie wyliczyć, jak wysoką ratę będziemy mieli do zapłacenia każdego miesiąca.

 • Simon88 2018-02-01 09:44 Ocenił(a) na: 4,0

  Nie wiem, po co brać kredyt samochodowy? Po to, by po pewnym czasie obudzić się bez pieniędzy i samochodu? Przecież przy kredycie samochodowym, w każdej chwili bank może zabrać Twoje auto. Ludzie to są jednak naiwni.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

 • Pożyczki
 • Kredyty
 • Karty
 • Konta

Aktualne promocje