Kredyty samochodowe

Kredyt samochodowy jest rodzajem pożyczki gotówki na nieruchomość taką jak samochód, motocykl, maszynę budowlaną, przyczepę czy ciągnik. Zabezpieczeniem spłacanego kredytu jest pojazd, na który brana jest pożyczka. Wyróżnia się on przede wszystkim okresem spłaty wahającym się od kilku miesięcy do 10 lat. Natomiast pożyczyć można od niewielkiej sumy, aż do nawet kwoty 500 tysięcy złotych. Jeśli chodzi o warunki spłaty, to kredyty samochodowe, są bardzo zbliżone do kredytów gotówkowych. Rzeczywiste oprocentowani waha się już od 8 do 30%. Dlatego przeglądając oferty kredytów, nie należy zwracać uwagi wyłącznie na samo oprocentowanie, ale również na prowizję oraz inne opłaty. RRSO jest rzeczywistym oprocentowaniem, które zawiera w sobie dosłownie wszystkie opłaty. Jest ono uzależnione od co najmniej kilku czynników. Po pierwsze mówimy tutaj o wkładzie własnym oraz zdolności kredytowej. Natomiast drugim czynnikiem, jest na przykład wiek kupowanego samochodu. Im samochód będzie starszy tym kredyt na samochód będzie droższy.

Porównaj oferty

Możesz wybrać maksymalnie 4 kryteria porównania jednocześnie

Ogólne

Opłaty

Bank O kretycie Czas na spłatę Prowizja Oprocentowanie Zamów produkt
Kredyt samochodowy od SantanderKredyt samochodowy od Santander

Kredyt samochodowy od banku Santander na kwotę w zakresie 1000 zł – 160 000 zł. Okres spłaty to nawet 8 lat i rata od 249 zł miesięcznie. Korzystając z oferty banku mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki na ubezpieczenie OC/AC nawet do 10% i szansę na zwrot pierwszej raty. Na stronie banku dostępny jest formularz po wypełnieniu którego dostaniemy ofertę tego kredytu samochodowego.

do 96 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 5,79%

zamów
Kredyt samochodowy od EuroBankKredyt samochodowy od EuroBank zamów
Kredyt samochodowy od Alior BankKredyt samochodowy od Alior Bank

Kredyt samochodowy Alior bank do 200,000 zł bez zabezpieczeń z oprocentowaniem tylko 5% i RRSO 9,89%. Kredyt udzielany jest na zakup dowolnego pojazdu. Pieniądze na samochód dostajesz jeszcze przed zakupem auta, brak ograniczeń wiekowych pojazdu oraz bezpośrednia gwarancja banku, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż rata kredytu w innych bankach.

od 3 do 120 miesięcy

ustalana indywidualnie

od 6,99%

zamów
Kredyt Samochodowy BGŻ BNP ParibasKredyt Samochodowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt samochodowy z najniższym oprocentowaniem w rankingu 3,99% i RRSO 10,70%! Maksymalna kwota kredytu również znacznie większa niż w pozostałych bankach do 200 000 zł. Bank przy udzieleniu kredytu samochodowego gwarantuje niezmienność raty. Złóż wniosek i poznaj szczegółową ofertę dla Ciebie nawet w 30 minut. Kredyt BGŻ BNP Paribas na auto dostępny również w komisach i u dealerów samochodowych. Do kredytu możliwość dokupienia w atrakcyjnej ofercie ubezpieczenia OC/AC/NNW/ASS.

do 10 lat

ustalana indywidualnie

nawet od 3,99%

zamów
Kredyt Samochodowy PKO Bank PolskiKredyt Samochodowy PKO Bank Polski

Kredyt samochodowy od PKO Banku Polskim do 120,000 zł nawet do 110% wartości samochodu lub nawet 24 000 zł bez zaświadczeń. Złóż wniosek i przekonaj się o atrakcyjności kredytu samochodowego z Getin Bank. Gwarancja atrakcyjnego oprocentowania. Wypłata gotówki nawet tego samego dnia po złożeniu wniosku!

do 10 lat

ustalana indywidualnie

od 4,99%

zamów

Komentarze

 • Grzegorz 2015-08-03 18:36 Ocenił(a) na: 5,0

  Skorzystałem z oferty Santander banku. Bez problemów, wszystko w bardzo miłej atmosferze a co najważniejsze szybko.

 • Krokodylek 2015-09-02 09:56 Ocenił(a) na: 5,0

  W planach miałem zakup samochodu, co prawda nie miał być on nowy, ale bez większych problemów otrzymałem na ten cel kredyt. Tak więc jeżdżę sobie już nowszym autkiem, stare sprzedałem, a kredyt powoli się spłaca.

 • Arkadik 2015-09-09 19:33 Ocenił(a) na: 5,0

  Wydaje mi się, że kredyt samochodowy za bardzo nie różni się od tego gotówkowego. Oczywiście jeśli chodzi o oprocentowanie. A tak poza tym, w niektórych bankach trzeba zastawić swoje auto. Można wybrać taką placówkę, w której nie jest to konieczne. I ja właśnie z takiej placówki sobie skorzystałem.

 • Daniel 2015-09-10 17:41 Ocenił(a) na: 4,0

  Korzystałem z kredytu samochodowego z mBanku, Opłaca się tam wziąć kredyt za pośrednictwem Internetu, bo jeszcze bardziej obniża się koszta kredytu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą unikać wszelkich zaświadczeń o dochodach.

 • Karol 2015-10-05 16:37 Ocenił(a) na: 3,0

  Jakbym miał znowu decydować się na zakup auta i płacić pieniędzmi z kredytu, to ponownie wybrałbym Multi Bank. Wszystkie formalności trwały naprawdę bardzo krótko. A poza tym oprocentowanie rzeczywiste było na bardzo przyzwoitym poziomie. Także zachęcam każdego, kto tylko stoi przed dylematem wyboru korzystnego dla siebie banku.

 • Marek 2016-10-09 22:39 Ocenił(a) na: 5,0

  Polecam Turbo Kredyt. Szybko i bardzo dobre warunki. Warto sprawdzić.

 • Emigiusz 2016-10-14 12:09 Ocenił(a) na: 4,0

  Również udało mi się dostać kredyt samochodowy w Santander banku. Zaproponowali najlepsze warunki to wziąłem u nich.

 • Romen 2016-11-16 06:42 Ocenił(a) na: 5,0

  Polecam sprawdzić ofertę z działu kredyty gotówkowe od t-mobile. Oferta warta uwagi, choć oferta santandera też jest dobra.

 • kinga 2017-01-11 20:09 Ocenił(a) na: 5,0

  Zastanawiałam się, czy jest sens wziąć kredyt samochodowy, ponieważ odstraszało mnie trochę to, iż bank bierze auto w zastaw. Dlatego brałam pod uwagę to, że sobie wezmę na ten cel kredyt gotówkowy. Jednak, jak porównałam ceny, to nie miałam już żadnych wątpliwości. Oczywiście bilans wyszedł na korzyść kredytu samochodowego.

 • Krytor 2018-02-01 09:43 Ocenił(a) na: 2,0

  Uważam, że wzięcie kredytu samochodowego, jest bardzo dobrą decyzją. Oczywiście nie na jakieś starego gruchota, bo to będzie nie za bardzo opłacalne. Ale już na dwu-, trzyletnie auto, taki kredyt ma ogromny sens. Ja sam korzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony z takiej możliwości.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

 • Pożyczki
 • Kredyty
 • Karty
 • Konta

Aktualne promocje