WP startuje jeszcze w tym roku z nowym serwisem

WP startuje jeszcze w tym roku z nowym serwisem

Polska na tle innych branż może poszczycić się bardzo dużym rozwojem branży reklamowej. W tym roku szacuje się, że wzrost ma sięgnąć nawet 10%. Chociaż oczywiście nie bez znaczenia była sytuacja w Chinach, która dotknęła wszystkie sektory gospodarki.

Mimo wszystko Grupa Wirtualnej Polski idzie do przodu jak burza. W porównaniu do innych, osiąga ponad 3-krotny wzrost. To przyczyniło się do podjęcia decyzji o wystartowaniu kolejnego dużego serwisu.

Według prezesa Jacka Świderskiego, postawiono na dobrą cenę, a nie na ilość. Dzięki wysokiej jakości usług reklamowych oferowanych przez WP, serwis nie narzeka na brak zainteresowanych. Dodatkowo zmniejszono powierzchnię reklamową, przez co więcej firm może zareklamować się na serwisie.

Chociaż Grupa Wirtualnej Polski nie odczuła jeszcze bezpośrednio na własnej skórze skoków na chińskiej giełdzie, to jednak powoli się do tego przygotowuje. Prezes stawia na systematyczny rozwój grupy. Poza tym, bardzo dużo mówi się na temat otworzeniu kilku nowych serwisów. Na razie nie ma żadnych przesłanek ku temu, iż nastąpią przejęcia innych stron.

Obecnie pod władaniem grupy znajduje się co najmniej kilkaset różnych serwisów internetowych. Każdy na pewno zna serwis Wirtualnej Polski, jak i również o2. Ponadto w grupie znajdują się także serwisy takie jak Money, czy też Biztok. Internauci korzystają także z Pudelka oraz Sportowych Faktów.

Data publikacji: 30/08/2015

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje