Płatności elektroniczne dla twojego biznesu

Płatności elektroniczne dla twojego biznesuCodziennie na całym świecie miliony transakcji prowadzone są bezgotówkowo. Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez prostej w obsłudze karty płatniczej lub kredytowej. Coraz częściej korzystamy również ze sklepów internetowych, płacąc w nich z wykorzystaniem systemów płatności elektronicznych.

Każdy przedsiębiorca, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów, powinien pamiętać o tym, że dla wielu z nich sposób płatności za produkty oraz usługi jest bardzo ważny. Szukamy wobec tego rozwiązań, które nie tylko są bezpieczne, ale również komfortowe. Prowadzenie sklepu, który nie obsługuje transakcji kartą, czy też biznesu on-line, który nie udostępnia systemów szybkich płatności internetowych, może być po prostu przysłowiowym strzałem w stopę. W związku z tym warto rozpocząć współpracę z firmami, które oferują zaawansowane produkty i usługi, za pośrednictwem których można prowadzić transakcje bezgotówkowe:

Produkty i usługi przeznaczone do obsługi transakcji bezgotówkowych:

  • rozwiązania w zakresie akceptacji kart płatniczych – terminale płatnicze stacjonarne i przenośne, pin pady do systemów kasowych, płatności w walucie karty, usługi Cash Back
  • płatności internetowe – systemy pozwalające na obsługę płatności internetowych z wykorzystaniem kart płatniczych, portfeli wirtualnych oraz przelewów elektronicznych z polskich banków
  • płatności mobilne – umożliwiają zapłatę lub wypłatę gotówki telefonem

Aktualnie w Polsce działa kilka firm oferujących rozwiązania przeznaczone do obsługi transakcji bezgotówkowych. Jeżeli również interesują cię e-płatności, pamiętaj o tym aby zapoznać się z pełną ofertą różnych dostawców usług.

Dobry operator powinien zapewnić ci szybkie i bezpieczne rozliczenie płatności, dostarczyć nowoczesne urządzenia i rozwiązania systemowe wspomagające ciągłe i niezawodne działanie, a także zaprezentować modele obsługi dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb. Oprócz terminali i systemów płatności firmy dostarczają również innego rodzaju usługi wpierające biznes – doładowania telefonów komórkowych, programy lojalnościowe, wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje