Kredyt na remont? Teraz to się opłaca!

warzywa

Czym się różnią kredyty gotówkowe na konkretny cel od pożyczek bez tłumaczenia się na co wydamy pieniądze? Zdecydowanie oprocentowaniem. Oczywiście kredyty online na konkretny cel będą wyróżniały się dużo niższym oprocentowaniem, niż na przykład pożyczki bez zaświadczeń, przy których placówki nie interesują się co klient zrobi z pieniędzmi. Czemu tak się dzieje? Placówki bankowe mając większe zaufanie dla kredytobiorców, którzy dokładnie określają cel wzięcia kredytów, nie martwią się o to, że dług zostanie spłacony w terminie.

W tej chwili od początku roku, już zanotowano ponad 37,7 miliardów złotych, które zostały pożyczone klientom placówek bankowych na kredyt na remont. Oznacza to, że można mówić o progresie zainteresowania tymi produktami finansowymi.  Najczęściej klientami zainteresowanymi produktami finansowymi takimi jak pożyczki bez bik lub kredyty na remont, są osoby szukające szybkich pieniędzy. Nie są oni również zainteresowani zbyt wielkimi sumami. Tak naprawdę chcą pożyczyć dokładnie tyle, ile wyniesie ich planowany remont.

Warto zastanowić się nad tak zwanym kredytem celowym, który jest o wiele korzystniejszy pod względem oprocentowania. Ponadto posiada on o wiele dłuższy okres spłaty niż pożyczki na dowód. Do spłaty takiego kredytu można bardzo dobrze się przygotować. Wystarczy zrobić dokładny kosztorys remontu, zastanowić się nad swoimi zarobkami, a następnie z wnioskiem kredytowym wybrać się do konkretnej placówki bankowej. Po  pozytywnym rozpatrzeniu kredytu na remont, można spokojnie zabrać się do dzieła.

Komentarze

  • Marcin 2014-09-13 20:18 Ocenił(a) na: 5,0

    Jako autor tego artykułu powiem tak. Lepiej tego nie można było ująć i jestem najlepszy.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje