Czy pożyczki online są bezpieczne?

pożyczki online bezpieczeństwoWiększość ludzi nie ufa pożyczkom pozabankowym. Liczne firmy kuszą nas licznymi promocjami, ratami zero procent, czy nieskończenie długim okresem spłaty pożyczki. Czym więcej pożyczkodawca nam oferuje, tym mniej mamy ochotę zaciągnąć taką pożyczkę. Spora grupa uważa, że zerowe formalności są równoznaczne z tym, że wzięcie danej pożyczki wiąże się z „haczykami”. Jeżeli brakuje nam gotówki, nie mamy możliwości otrzymać pomocy ze strony rodziny, a bank nie chce udzielić nam kredytu, pożyczka wydaje się jedyną opcją.

Zanim zdecydujemy się na ten krok, powinniśmy dokładnie przeanalizować każdą ofertę, która wpadnie nam w rękę. Większość specjalistów odradza wejście do placówki finansowej zaraz po porannym joggingu – bez przejrzenia tego, co oferuje nam rynek. Konsultant zobowiązany jest rozwiać nasze wszelkie wątpliwości, więc nie bójmy się zadawać pytań. Dopóki nie zaakceptujemy warunków umowy, a więc nie złożymy na odpowiednim dokumencie naszego podpisu, nic nam nie grozi. Jeżeli jakiś punkt regulaminu wyda nam się dziwny bądź niezrozumiały, możemy zrezygnować z pożyczki i poszukać innej placówki.

Komentarze

  • witek 2016-07-07 17:50 Ocenił(a) na: 3,0

    Lepiej jednak pofatygować się do jakiejś ekspozytury , zobaczyć z bliska jak działa. Sam zaciągałem ostatnio małą kwotę w Ferratum Banku, ale osobiście.

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje