Banki rozdają prezenty również po Świętach Bożego Narodzenia

banki prezentyPowoli staje się to całkiem naturalnym zachowaniem, że Polacy w okresie przedświątecznym, nie tylko wydają swoje oszczędności, ale również coraz częściej sięgają po kredyty gotówkowe lub pożyczki. Innym rozwiązaniem są zakupy na kartę kredytową lub na raty.

Dla banków jak i firm pożyczkowych okres świąt Bożego Narodzenia zaliczają się do prawdziwych żniw. Nie brakuje również z tej okazji prawdziwych promocji oraz bonusów. Przykładowo Bank Pekao zdecydował się na umożliwienie pożyczenia klientom pieniędzy z pierwszą ratą w marcu. Nie wszyscy jednak mogą skorzystać z tej oferty. Ponieważ wymaga to założenia konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, jak i również wykazania się stałymi dochodami.
Do placówek, które przygotowały specjalną ofertę na święta, jest także PKO Bank Polski. Jednak placówka tym razem postawiła na pożyczkę konsolidacyjną. Oznacza to, że osoby, które skorzystają z tej pożyczki, mogą bez problemu przeznaczyć 25% na dowolny cel. Ponadto klienci kuszeni byli także atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 8,99% oraz prowizją o wartości 3,99%.

Jeśli klienci chcieli uniknąć płacenia odsetek, to mogli skorzystać z oferty Kredytu na Miarę, który był dedykowany przez Raiffeisen Polbank. Klienci faktycznie, nie wykazując żadnych dowodów na temat swoich dochodów, mogli wziąć kredyt na kwotę od 1 do 5 tysięcy złotych. Tym samym byli zwolnieni z opłacania oprocentowania, ale nie unikną spłaty naliczonej prowizji. Wynosiła ona od 6 do około 8 procent.

Do końca grudnia była aktualna promocyjna oferta BGŻ BNP Paribasu, który udzielał kredyt z długoterminową spłatą. Osoby, które lojalnie spłacać będą kredyt, po każdym roku otrzymają zwrot w wysokości 20% wpłaconych odsetek.

ING Bank Śląski, postanowił przykuć klientów innymi metodami. Ich specjalnością jest program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz, który polega na gromadzeniu punktów za płatności kartą, jak i również następnie wydawanie ich w specjalnym sklepie. W ofercie znajdują się nie tylko produkty, takie jak biżuteria bądź sprzęty RTV, AGD, ale również kody rabatowe.

kredyty

Podobny program lojalnościowy ma Credit Agricole, który prowadzi Klub Rabatowy. Bank posiada aż 10 tys. punktów, w których można płacić kartą, jednocześnie zyskując korzystny rabat.

Jak już wcześniej wspomniano, w przedświątecznym szale zakupów, często decydujemy się na zakupy na raty. Dlaczego i tutaj mielibyśmy ostatecznie przepłacać? Wystarczy, że osoby posiadające kartę kredytową Flexia z Banku Pekao, postanowili zakupić coś ze spłatą w ratach. Trzy pierwsze raty, które będą spłacane po Nowym Roku nie będą miały doliczane oprocentowania. W ten sposób klienci mogli się zadłużyć na kwotę od 300 do 5000 złotych.
Banki przygotowały promocje nie tylko dla osób, które zamierzają wydawać pieniądze. Okres przedświąteczny to również fantastyczny czas na korzystne lokowanie swoich oszczędności. Takie atrakcyjne oprocentowanie na lokatach przygotowały między innymi Idea Bank czy też Bank Millennium.

Komentarze

Dodaj swoją opinię

Ocena:

Nasi eksperci polecają

  • Pożyczki
  • Kredyty
  • Karty
  • Konta

Aktualne promocje